Starpība starp BPO un KPO

Galvenā atšķirība: Uzņēmējdarbības apstrādes ārpakalpojumu saīsinājums BPO nozīmē, ka tiek īstenots biznesa process, izmantojot ārpakalpojumu kanālu. No otras puses, KPO, zināšanu procesa ārpakalpojumu saīsinājums, nozīmē ārpakalpojumus procesam, kas prasa zināšanu apstrādi vienā vai otrā formā.

Atšķirot BPO un KPO, pastāv vairākas ievērojamas atšķirības. Gan lajs, gan abi, šķiet, ir vienādi, bet patiesībā pastāv dziļa atšķirība. Let's get ideja par noteikumiem: BPO un KPO.

BPO, kas ir īsāks par biznesa apstrādes ārpakalpojumiem, ir uzņēmums, kas koncentrējas uz uzdevumiem, sākot no produktu ražošanas līdz klientu apkalpošanas nodrošināšanai. Tas parasti sastāv no back office vai front office. Tas ir process, kurā vairāki cilvēki strādā konkrētam uzņēmumam. Sākotnēji tas ir saistīts ar uzņēmumu preču ražošanu lietošanai vai pārdošanai, izmantojot darbaspēku un mašīnas, darbarīkus, ķīmisko un bioloģisko apstrādi vai preparātu, piemēram, Coca Cola, kas ārpakalpojumu sniedza lielām piegādes ķēdes daļām.

Šī tendence sākās astoņdesmito gadu beigās, kad uzņēmumi nosūtīja daļu no saviem procesiem ārvalstīs. Tas ir noderīgi tiem, kas ir absolventi vai absolventi un kuri nevar strādāt nevienā uzņēmumā. Ja jums ir prasmes, viņš noteikti būs nodarbināts BPO. Mūsdienās ir kļuvis par modes vai tendenci dažās valstīs jauniešiem strādāt BPO tikai laika gaitā. Datu ievade, zvanu centri ir daži BPO darbību piemēri.

Dažādi BPO pakalpojumu veidi ir:

  • Klientu atbalsta pakalpojumi
  • Tehniskā atbalsta pakalpojumi
  • Telemārketinga pakalpojumi
  • Darbinieku IT palīdzības dienesta pakalpojumi
  • Apdrošināšana
  • Datu ievades pakalpojumu / datu apstrādes pakalpojumu apstrāde
  • Datu konvertēšanas pakalpojumi, skenēšana,
  • OCR ar rediģēšanas un indeksēšanas pakalpojumiem
  • Grāmatvedība un grāmatvedība
  • Pakalpojumu veidlapu apstrādes pakalpojumi

KPO, kas ir īsāks par zināšanu apstrādes ārpakalpojumiem, ir jaunākais ārpakalpojumu process, kas ietver apmācību un zināšanu pielietošanu pētniecībai, datu analīzei un citai uz informāciju balstītai darbībai. ĶPO parasti ir vairāk specializētas un balstītas uz zināšanām. Tas prasa daudz pētniecības un attīstības (pētniecības un attīstības) pakalpojumu. Pakalpojumi, piemēram, kapitāla un apdrošināšanas tirgus pakalpojumi, juridiskie pakalpojumi, biotehnoloģija utt., Ir arī parastās aktivitātes, kas notiek ĶPO.

Valstis, kas ir īpaši pazīstamas zināšanu procesa ārpakalpojumā, ietver Indiju un Austrumeiropu. KPO nodrošina lielisku kvalitāti un nodrošina visu laiku ar nepārtrauktiem pakalpojumiem. Sākotnēji tie vairāk koncentrējas uz datu vākšanu, modeļu atjaunināšanu, patentu meklētājiem un pamata datu ieguvi, bet, bez šaubām, dažu gadu laikā tie ir nākamais lielais uzdevums ārpakalpojumu nozarē.

KPO segmenti ir:

  • Analytics
  • Uzņēmējdarbības izpēte
  • Dizains un animācija
  • Inženierpakalpojumu ārpakalpojumi (ESO)
  • Finanšu pētījumu ārpakalpojumi (FRO)
  • Juridiskā procesa ārpakalpojumi (LPO)
  • Mārketinga pakalpojumi
  • Tirgus izpētes ārpakalpojumi (MRO)
  • Izdevējdarbības ārpakalpojumi

Gan BPO, gan KPO palīdz uzņēmumiem racionalizēt savu darbību, padarot tos rentablus, bet seši elementi, kas atdala šos divus procesus, ir fokuss, process, specializācija, dzinējspēks, aktivitātes un klientu kontakti.

Dažas no galvenajām atšķirībām ir uzskaitītas tabulā:

BPO

KPO

Definīcija

BPO sniedz pakalpojumus, piemēram, klientu apkalpošanu, tehnisko atbalstu, izmantojot balss procesus, tele-mārketingu, pārdošanu utt.

KPO sniedz padziļinātas zināšanas, zināšanas un analīzi par sarežģītām jomām, piemēram, juridiskajiem pakalpojumiem, uzņēmējdarbības un tirgus izpēti utt.

Pastāv

Biznesa apstrādes ārpakalpojumi

Zināšanu apstrādes ārpakalpojumi

Nepieciešama

Labas komunikācijas prasmes un pamata datorzināšanas

Specializētās zināšanas

Pakalpojumi

Zemas klases pakalpojumi

Augstas klases pakalpojumi

Process

Iepriekš definēts process

Nepieciešama lietošana un biznesa izpratne

Darbinieki

Ne tik kvalificēti darbinieki

Zināšanu darbinieku prasme un zināšanas

Ekspertu zināšanas

Process

Zināšanas

Īsumā, var teikt, ka KPO parādījās no BPO. Ja vēlaties strādāt KPO, viņiem būs nepieciešamas augstākas prasmes, salīdzinot ar BPO.

Ieteicams

Saistītie Raksti

  • tautas salīdzinājumi: Starpība starp biznesa klasi un pirmās klases lidojumiem

    Starpība starp biznesa klasi un pirmās klases lidojumiem

    Galvenā atšķirība: biznesa klase piedāvā augstāku pakalpojumu līmeni nekā ekonomiskā klase. Ir mazāk vietu sēdvietu sastāvā, divas vietā trīs. Sēdekļi ir ērtāki un augstāki leņķi (aptuveni 170 grādi). Pirmā klase tiek uzskatīta par greznāko ceļojumu klasi. Pirmā klase ir ietilpīgāka un tai ir lielas, ērtas sēdvietas, kas var pārvērsties par plakanām gultām. Garais ceļojums no viena pasaules g
  • tautas salīdzinājumi: Starpība starp formālo un neformālo

    Starpība starp formālo un neformālo

    Galvenā atšķirība: Formālā bieži tiek saistīta ar tradicionālo vai etiķeti. Tas nozīmē būt saskaņā ar noteiktajām procedūrām, veidlapām, konvencijām vai noteikumiem. Tas ir saistīts arī ar oficiālajām normām. No otras puses, neformāls ir neformāls stils. Tas norāda uz cēloņsakarību, ko raksturo mierīga un draudzīga attieksme. Oficiāli un neoficiāli viens ot
  • tautas salīdzinājumi: Atšķirība starp K1 un K2 vitamīnu

    Atšķirība starp K1 un K2 vitamīnu

    Galvenā atšķirība: K1 vitamīns un K2 vitamīns ir divi K1 vitamīna galvenie veidi. Tie abi atšķiras no tādiem aspektiem kā avoti, ieguvumi utt. K1 vitamīnu sintezē augi. No otras puses, K2 tiek sintezēts ar zarnu baktērijām. Vitamīns attiecas uz specifiskiem organiskiem savienojumiem, kas ir būtiski dažādiem ķermeņa procesiem. Šie savienojumi ir i
  • tautas salīdzinājumi: Starpība starp XFP, SFP un SFP +

    Starpība starp XFP, SFP un SFP +

    Galvenā atšķirība: SFP, SFP + un XFP, visi attiecas uz uztvērēja tipu, kas ir pieslēgts īpašam slēdža portam vai kādai tīkla ierīcei. Šie uztvērēji tiek izmantoti telekomunikāciju un datu pārraides jomā. XFP apzīmē 10 gigabitu mazo formu, kas ir pievienojams. Tās parasti darbojas ar optisko viļņu garumu (krāsas), kas ir 850 nm, 1310 nm vai 1550 nm. XFP atbilst XFP MSA līgu
  • tautas salīdzinājumi: Starpība starp objektu un klasi

    Starpība starp objektu un klasi

    Galvenā atšķirība : klase un objekts ir divas svarīgākās objektu orientētas programmēšanas valodas koncepcijas. Galvenā atšķirība starp abām ir tā, ka klase ir projekts, kas tiek izmantots, lai izveidotu dažādus viena tipa objektus. Objektu orientēta programmēšana (OOP) ir ļoti populārs programmēšanas stils, jo tas spēj apstrādāt sarežģītus pieteikumus ar vairākiem kodiem. Klase un objekts ir divi termi
  • tautas salīdzinājumi: Starpība starp vājpienu un dubulto tonējumu

    Starpība starp vājpienu un dubulto tonējumu

    Galvenā atšķirība: vājpiens ir produkts, no kura gandrīz visi piena tauki ir izņemti. Divreiz tonēts piens ir pilnīgi svaigs un tam ir ļoti zems tauku saturs. Šodienas paaudze ir ļoti veselīga. Viņiem ir nepieciešama perfekta un laba veselība. Lai saglabātu sevi, viņi dažreiz ignorē sastāvdaļu, kas ir ļoti noderīga viņu ķermenim. Piens ir viens no tiem p
  • tautas salīdzinājumi: Starp Tuxedo un Suit

    Starp Tuxedo un Suit

    Galvenā atšķirība : tērps ir oficiāls apģērbs, ko parasti valkā birojā, savukārt smokings ir vieglāka tērpa versija, kas parasti tiek izmantota daļēji formālos pasākumos. Kostīms un smokings ir gan formāls vīriešu apģērbs. Puiši ir pārliecināti, ka esat nogurdinoši; viņi cēloņi dodas uz tērpu vai smokingu, atbilstoši viņu vēlmēm. Tomēr vēl varētu vēlēties uzzināt
  • tautas salīdzinājumi: Starpība starp SEO un SEM

    Starpība starp SEO un SEM

    Galvenā atšķirība: SEO ir SEM apakškopa, kur abi tiek izmantoti, lai reklamētu tīmekļa vietni, lai piesaistītu vairāk apmeklētāju. Search Engine Marketing ir metode, ko izmanto, lai reklamētu tīmekļa vietnes un produktus tiešsaistē, izmantojot maksas reklāmas metodes. SEO, no otras puses, ir process, kas uzlabo tīmekļa vietnes redzamību meklētājprogrammas neapmaksātajā sadaļā. Search Engine Optimizatio
  • tautas salīdzinājumi: Starpība starp Sony Xperia Z Ultra un Sony Xperia Z

    Starpība starp Sony Xperia Z Ultra un Sony Xperia Z

    Galvenā atšķirība: Sony Xperia Z Ultra ir augstas klases televizors, kas tika palaists 2012. gada 3. jūlijā un pārdots kā "pasaulē visizplatītākais Full HD viedtālrunis." Xperia Z ir Sony vadošais tālrunis. 2013. gada februārī Sony paziņoja par savu vadošo tālruni Sony Xperia Z. Pēc Xperia Z panā

Redaktora Izvēle

Atšķirība starp labiem un sliktiem taukiem

Galvenā atšķirība: Labi tauki būtībā ir tauki, kas nepieciešami organismam, bet slikti tauki ir tauki, kas nav tik svarīgi un kurus var sagriezt no diētas. Tomēr nevajadzētu pieņemt, ka labie tauki lielos daudzumos ir labi. Patiesībā gandrīz viss ir atkarīgs no patēriņa daudzuma un enerģijas patēriņa. Tauki, kas ir atbild